The World of Scale Sportscar racingLMS-forum
  Programma Megane Sprint 28 Zondag 30 mei
Headlines
Autosport
Championship
Dutch
Galleries
International
Race reports
Rules & Reg's
Technical


Not logged in


Recover Lost Password | Register

De Megane Sprint 28 Competitie wordt in 2010 over 6 wedstrijden verreden op diverse club racebanen in Nederland.
Deze wedstrijden worden vooraf gegaan met een individuele kwalificatie in de maand Februari.
Alle wedstrijden vinden plaats op de laatste zondag van de maand in de maanden Maart, April en Mei en vervolgens September, Oktober en November.

Informatie.
Alle informatie betreffende de Megane Sprint 28 Competitie staat beschreven op www.slotracebook.nl






Wedstrijdleiding is in handen van Milko, Stephan, Tamar en Henry
Keuring en begeleiding bij de montage van hand-out motoren en banden is in handen van Milko en Stephan.
Na afloop van de 1e heat mag er, na verwijdering van de achterbanden aan de wagen gesleuteld worden.
Tijdens en tussen de 2e en 3e heat kan er bij auto-pech niet meer gesleuteld worden.
Regelaar aansluiting is alleen van het type XLR.
De catering is ruim verzorgd.


SlotRaceBook wil nogmaals benadrukken dat het niet toegestaan is om gebruik te maken van gripverhogende middelen.

Rijders.
Rijders dienen zich van te voren in te schrijven via www.slotracebook.nl
Per auto kan er maar 1 rijder of 1 rijder per auto meedoen.



Zaterdag 29 Mei

12.00 Raceruimte open

12.00 18.00 Vrij rijden, alleen schone banden toegestaan

Zondag 30 Mei

08.00 Raceruimte open

08.00 09.00 Vrij rijden, alleen schone banden toegestaan

09.00 09.45 Keuring en montage hand-out motoren en banden

Rijders worden door organisatie opgeroepen voor montage hand-out motor en banden

10.00 Aanvang wedstrijd/tijdblok1 duur 6 x 2 minuten

+/- 12.30 Pauze

13.15 Aanvang Tijdblok2 duur 6 x 4 minuten

15.30 Aanvang tijdblok3 duur 6 x 4 minuten

18.00 Einde dag



Rijders Tijdblok 1 duur 6 x 2 minuten


1e heat

Ron Prins

Harm Staghouwer

Benno van Kerkhof

Guus Rauwerda

Eddy Fehr

Joop Brand

2e heat

Jan Groosmuller

Etienne Hommel

Eddy Laamers

Roy van Leeuwen

Erwin Boon

Mark Kranenburg


3e heat

x Rob van Altena (nog niet ingeschreven)

x Sebastiaan van Altena (nog niet ingeschreven)

Michel Verbruggen

Mario Glas

Bert Taakmans

Tom Peters

4e heat

Mack de Wachter

Ton Jacobs

Milko Tenthof

Stephan

Peter Plug

Peter Rijerkerk

Tijd-blok2 en 3 (6 x 4 minuten) worden op geleide van het aantal aanwezige rijders samengesteld.

Source:SlotRaceBook
Go To Top